Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 21 червня 2017 р.

Розвиток спортивної бази районуДо 85 річниці Донецької області реалізовується проект щодо облаштування 200 спортивних майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням для розвитку масового спорту в містах та районах області. Реалізація цього проекту здійснюється за ініціативи голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, відповідно до програми економічного та соціального розвитку Донецької області на 2017 рік. Придбання майданчиків здійснюється за рахунок обласного бюджету, їх встановлення – за кошти місцевого бюджету або спонсорські кошти. Комплект майданчика складається з 9 тренажерів, вартість якого становить 59875,0 грн.

Такого роду тренажери поєднують в собі ряд переваг. По-перше – це популяризація здорового способу життя, по-друге – абсолютно безкоштовні заняття на свіжому повітрі, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом.
В районі вже встановлено  майданчик на території Святогорівської селищної ради, на даний час громада займається питанням благоустрою території.
На території Криворізької сільської ради ще ведуться роботи щодо влаштування тренажерного обладнання.
Проблемним питанням залишається оформлення проектно-кошторисної документації для влаштування майданчика на території Світлівської ЗОШ І-ІІІ ст. (опорна школа). Завдяки оперативному реагуванню керівництва райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів планується встановити  майданчик  до 01 липня 2017 року.
Висловлюємо слова вдячності сільським головам, активним жителям сіл за активну участь у влаштуванні майданчиків та особисто голові Донецької облдержадміністрації Павлу Жебрівському, начальнику управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимиру Мицику за підтримку розвитку спорту в районі.

Шукати в на сайті