Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 9 червня 2017 р.

Участь соціальних служб у роботі пришкільних таборів

З  метою профілактики негативних явищ, мотивації на безпечну поведінку у житті, формування фізичного, психічного та морального здоров’я з 8  по 9 червня 2017 року в пришкільних таборах Ганнівської та  Золотоколодязянської ЗОШ Добропільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена спортивно - розважальна програма «Сонечко нас поєднало».
 З дітьми були проведені спортивні естафети, рухливі ігри та інтелектуальні конкурси. Учасники активно приймали участь та були нагороджені призами. Спеціалістом служби у справах дітей Добропільської райдержадміністрації з дітьми було проведено бесіду, вікторину та відеоматеріал на тему: «Конвенція ООН про права дитини». 

  
Шукати в на сайті