Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 8 червня 2017 р.

Трійця прийшла - свято принесла


4 червня в день Святої Трійці на Добропільщині, а саме в с.Добропіллі, відбувся дитячий фестиваль"Дзвінкі голоси". Колективи учасники - "Міна" (керівник КравченкоН.Г.), "Зорянчата" (керівник Зима-Корчомкіна Л.А.), "Стожари" (керівник Корчомкін С.О.), "Дзвоник" ( керівник Кулікова І.І.). з особливою наснагою представляли свої співанки в сільському будинку культури.
Святково прикрашену площу Добропільського СБК уквітчали зеленню та квітами. Увазі присутніх була представлена виставка декоративно-прикладного мистецтва «Барви народного мистецтва», на якій представлені роботи Клімової Галини, Короговнік Христини, Кузьміної Катерини, Парадюк Яни.

Виступи творчих колективів сприймалися щирими оплесками та вигуками «браво». Від головного спонсора - директора будинку культури, депутата районної ради Кравченко Надії за участь у фестивалі усі учасники отримали подяки та солодкі подарунки.

Шукати в на сайті