Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 12 червня 2017 р.

«Де народився, там і пригодився»  
Під такою назвою пройшов захід на території Світлівської сільської ради, який був проведений Шевченківським СК (директор Аліна Сметаніна) і територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Маргарита Болотова). На свято зібралися найповажніші мешканці села - громадяни похилого віку, щоб поговорити про саме звичайне. В с. Шевченко, що не людина- то особистість, зі своїм життєвим шляхом, зі своєю долею, тому що
                                                   Люди тут живуть чудові,
                                                   Своєю працею відомі,
                                                   Вміють все вони робити-
                                                   І працювати, й відпочити.
Жителька села Карахтанова З.М. закінчила педагогічний інститут, потім відпрацювала рік у теперішньому м. Мирнограді, де зустріла свого чоловіка, та разом повернулись в рідне село. ЇЇ педагогічна праця перейшла в працю для людей, для громади, 10 років вона очолювала Світлівську сільську раду. Пригодилась там, де народилась. Своєю активною життєвою позицією славлять рідне село Плясовиця В.В., Олійник В.О., Просвірніна В.В., Савірська Л.І.
На заході розкрилась тема гідності земляків, любові до професії, до рідної землі, шанобливого ставлення до батьків, приділена увага ветеранам праці у різних галузях сільського життя.
Є скарби, які заховані в землі; є такі, що розташовані на поверхні і передаються з покоління в покоління. Це - пам’ять роду, моральні і духовні цінності, а найдорожчий скарб - українська пісня - одна із святинь народу, його гордість і краса з геніальним змістом. Шану до української пісні донесли присутнім учасники вокального колективу «Вечірні зорі», для яких за прекрасними словами Івана Драча:
                                                Пісня- це душа, з усіх потреб-потреба.
                                                Лиш пісня в серці ширить межі неба.
                                                На крилах сонце сяйво їй лиша,
                                                Чим глибше пісня- тим ясніщ душа.
Професійно, сердечно, просто і уважно провела творчу зустріч Аліна Сметаніна. Кожне її слово брало за живе, і докорінно розкрило значення звичайного вислову «Де народився, там і пригодився».
Проведені консультації провідним спеціалістом відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціального захисту населення райдержадміністрації Високою Людмилою Степанівною про призначення пільг населенню району у 2017р.
Присутні отримали поради на теми: «Як зберегти зір», «Здоровий спосіб життя людей похилого віку.» Запашний тонізуючий напій – чай з солодощами додав святу атмосфери родинності, доброго настрою. І ми впевнені, що наша зустріч з’єднала людей духовно, додала життєвої енергії та добра.
Дякуємо за матеріальну підтримку заходу ПрАТ «Глини Донбасу», генеральний директор Ігор Ткач., ГО «Добре поле», голова Любов Марченко; за співпрацю і проведену роботу начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентині Купцовій, начальну Добропільського об’єднаного Управління ПФУ в Донецькій обл. Олегу Гулану; депутату Добропільської районної ради, директору Шевченківського СК Сметаніній А.М., керівнику ФНА «Світанок» Британу С.І., аматорам вокального колективу «Вечірні зорі».
Шукати в на сайті