Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 15 червня 2017 р.

ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ «ДІЄВИЙ ДІАЛОГ»

Завдяки проекту Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) ми вже вдруге маємо можливість зробити щось хороше!
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАКАРПАТТЯ-ДОНБАС», ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДСЬКИЙ ПРОСТІР «РОЗВИТОК» спільно  з ДОБРОПІЛЬСЬКИМ РАЙОННИМ ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ  запрошує  26 та 27 червня 2017 року взяти участь у дводенному тренінгу «Дієвий діалог» для громади та «Управління стресом та кризовими ситуаціями в практиці роботи держслужбовця та працівника соціальної сфери».  
Метою проекту є підвищення ефективності взаємодії державних органів соціального захисту з громадськими організаціями, за допомогою організації та проведення спільних навчальних заходів, отримання спеціальних знань з комунікації. Налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу.

Якщо ви бажаєте вдосконалити свої комунікативні навички, отримати нові знання у сфері роботи з конфліктами, побудови ефективних комунікацій, управління стресом та кризовими ситуаціями, переглянути та обговорити стереотипи в контексті співпраці державних органів соціального захисту та громадських організацій, будь ласка приходьте!!! 
Метою проекту є Підвищення ефективності взаємодії державних органів соціального захисту з громадськими організаціями, за допомогою організації та проведення спільних навчальних заходів, отримання спеціальних знань з комунікації. Налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу.
Початок тренінгу 26 червня 2017 року  09.00.
Графік проведення:
1й день:
09.00 – 09.30 реєстрація учасників, вітальна кава.
09.30 – 13.30 тренінг «Дієвий діалог»
09.30 – 11.10 Блок 1
Робота з конфліктами
-          Попередження та врегулювання конфлікту;
-          Зниження рівня конфлікту;
-          Управління конфліктами.
11.10 – 11.30 кава-пауза
11.30 – 13.30 Блок 2
Побудова ефективних комунікацій
-          Погодження інтересів сторін;
-          Методи аргументації.
13.30 – 14.30 перерва на обід
14.30 – 16.00 Блок 3:
Робота зі стереотипами
-          Міфи та стереотипи про ВПО  та про державні служби соціального захисту;
-          Складові конструктивного діалогу;
-          Обмін досвідом як інструмент порозуміння.
Дата 23.06.2017 року. Місце проведення: м.Добропілля
2й день:
9.00 – 10.00 ранкова кава, неформальне спілкування учасників.
10.00 – 11.00 презентація власного досвіду взаємодії державних органів соціального захисту з громадськими організаціями, за допомогою організації та проведення спільних навчальних заходів в Ужгороді.
11.00 – 11.20 кава-пауза
11.20 – 13.30 тренінг «Управління стресом та кризовими ситуаціями в практиці роботи держслужбовця та працівника соціальної служби».
11.20 – 13.30 Блок 1
1.       Загальні поняття стресу та кризових ситуацій.
2.       Визначення стресорів в практиці держслужбовця та працівника соціальної служби.
3.       Опрацювання прикладів стресових ситуацій.
13.30 – 14.30 перерва на обід
14.30– 16.00 Блок 2
4.       Стратегії поведінки та захист від негативних впливів.
5.       Як убезпечити себе при кризовій ситуації.
6.       Сучасні засоби технології управління кризовими ситуаціями (та окремо стресом).
7.       Практики контролю емоцій. Техніки релаксації.
8.       Опрацювання прикладів стресових ситуацій з урахуванням технологій захисту.

Шукати в на сайті