Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 6 червня 2017 р.

Спортивні змагання в с. Добропілля


4 червня 2017 року спортсмени Добропільського району активно відзначили свято Трійці.
В селі Добропілля за ініціативи сільського голови Анни Павлової, при фінансовій підтримці керівництва ТОВ "Перспектива", депутатів районної ради Володимира Антипенка і Андрія Борисова, пройшли змагання з футболу.
За призові місця боролися 6 команд: представники ТОВ "Перспектива", збірної с.Добропілля, с. Ганнівка "Возрождение", смт Святогорівка, рятувальників 19 ДПРЗ і військовослужбовці.
Змагання пройшли в дружній атмосфері, а головний приз здобула команда ТОВ"Перспективи". ІІ місце посіла команда "Возрождение" і ІІІ місце - збірна Святогорівки.
Кожна команда-переможець отримала грошову винагороду від благодійників Борисова А.М. і Антипенка В.В.
Після активної боротьби всі учасники і присутні мали можливість покуштувати солдатської каші.
 
Джерело: сайт Добропільської районної ради 

Шукати в на сайті