Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 8 червня 2017 р.

Оголошено конкурс на надання міні-грантів для внутрішньо переміщених осіб Добропільського району!


Чешська гуманітарна організація People in Need (PIN) пропонує фінансову подтримку в сумі от 10 000 до 25 000 гривень для створення нового або  розвитку існуючого малого бізнесу. Підтримка надається  безкоштовно. PIN вже надала  підтримку понад 400 сім’ям, які тепер займаються ремонтом автомобілей, столярними справами, клінінговими послугами, навчанням, IT-послугами і багатьма іншими напрямками діяльності. 
Підтримка доступна для людей, які постраждали в результаті конфлікту, які:
знаходяться в тяжкому економічному становищі;
пропонують економічно обгрунтовані бізнес-ідеї;
мають активи, наприклад, будівлі, земельні ділянки (можливо в оренді), необхідні для запуску бізнесу.
Люди з обмеженими можливостями, сім’ї, очолювані одним із батьків та інші вразливі групи населення мають пріоритет при відборі.
За більш детальнішою інформацією звертайтеся до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м.Добропілля, вул. Московська, буд. 1, каб. № 17 або за тел. 2-81-60. 

Шукати в на сайті