Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 26 жовтня 2017 р.

Ігор Стокоз привітав працівників системи центрів соціальних служб з 25-річчям з дня створення

25 жовтня у Слов’янську відбулись урочисті заходи з нагоди 25-річчя існування в Донецькій області центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також напередодні професійного свята Дня працівника соціальної сфери. «Ваша справа важлива, як ніколи. Тому що саме до вас звертаються люди, які потребують допомоги. Ви здійснюєте свою роботу в складних умовах – в області, в якій триває збройна агресія Росії проти України, і тому багато людей, постраждалих внаслідок дій ворога потребують вашої допомоги», – звернувся до присутніх Ігор Стокоз. Він привітав соціальних працівників зі святом, побажавши миру, благополуччя та віри в свою справу. Також заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз вручив почесні грамоти та подяки працівникам центрів соціальних служб міст та районів Донеччини. Серед нагороджених - і представники Добропільського району.

Директор Добропільського районного ЦСССДМ Родіонова Оксана Вікторівна, яка була нагороджена Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації і Подякою обласної служби у справах дітей. Заступник директора – Пихтєєва Елла Анатоліївна отримала Подяку від Донецького обласного ЦСССДМ..

Шукати в на сайті