Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 17 жовтня 2017 р.

До Дня захисника України


За ініціативою депутата Добропільської районної ради Аліни Сметаніної у святкові дні разом з депутатами Світлівської сільської ради Любов`ю Савірською та Валентиною Просвірніною здійснено візит ввічливості до Наумової Ольги Єгорівни – мами Володимира Наумова – Героя України, нагородженого орденом «Золота Зірка» (посмертно).
Будьмо гідними пам`яті тих, хто ціною власного життя довів всьому світові, що українці – нація свідомих та вільних людей. Вони віддали життя за те, щоб ми отримали шанс жити в іншій країні. Ми не маємо права забувати тих людей, які відстоювали нашу свободу там, тим більше, що серед загиблих на Майдані – і наш земляк. Мужність та самовідданість, віра українців надихають нас йти вперед та перемагати!

Шукати в на сайті