Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 11 жовтня 2017 р.

З робочим візитом Донеччину відвідала делегація Комітету Верховної Ради з питань соцполітики

9-10 жовтня Донеччину з робочим візитом відвідала делегація членів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та пенсійного забезпечення. Метою поїздки стало ознайомлення з гуманітарною ситуацією у регіоні.
Народні депутати спільно з заступником голови облдержадміністрації відвідали Бахмутьске районне та міське управління з питань соціального захисту населення, управління пенсійного фонду. В рамках візиту члени Комітету провели нараду з представниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, де обговорили нагальні проблеми.Представники делегації також відвідали КПВВ «Майорське» та селище Новолуганське. На пункті пропуску народні обранці поспілкувались з місцевими мешканцями та оглянули роботу мобільного відділення «Ощадбанку». Під час спілкування з людьми депутати ознайомились з головними проблемами, які турбують місцевих мешканців. Для жителів сірої зони проблемними питаннями є водопостачання та забезпечення електроенергією. Для тих, хто перетинає лінію розмежування – отримання соціальних виплат.
Разом з тим, ведеться робота зі спрощення перетину лінії розмежування. Щодня КПВВ «Майорське» обслуговує понад 7 тисяч пішоходів та близько тисячі автівок. Тут регулярно працює мобільне відділення «Ощадбанку», у якому можна пройти верифікацію та виконати інші банківські операції.


Шукати в на сайті