Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 17 жовтня 2017 р.

Жіночі посиденьки "Щасливий випадок"

До відзначення великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці працівниками Добропільського сільського будинку культури були підготовлені та проведені заходи для всіх верств населення: це і «Покровський ярмарок» (13 жовтня), жіночі посиденьки «Щасливий випадок» для учасниць жіночого клубу «Бабине літо» ( керівник Кравченко Н.Г.) - 14 жовтня, танцювально-розважальна програма «Осіння заграва» для учасників клубу любителів народної пісні (керівник Зима-Корчомкіна Л.А.)- 15 жовтня.
На черговому засіданні жіночого клубу «Бабине літо» учасниці згадували щасливі випадки, які траплялись з ними протягом всього життя. Зіграли в бліц - турнір «Свята та обряди мого краю», поділились враженнями про зібраний врожай на власних городах, а наприкінці свого засідання відвідали виставку дитячого малюнку та поробок «Дари жовтня».
Всі учасниці отримали гарний настрій і позитивні емоції та на згадку про засідання - осінні букетики і музичні вітання, які подарували учасники самодіяльного народного колективу «Візит» Аліса Кравченко, Крістіна Чертушкіна, Тетяна Степанова та Варвара Чижик.
В цей же день екскурсію до сільської бібліотеки (приміщення після ремонту) провела бібліотекар Шевчук Л.М., розповівши які цікаві новинки з’явилися на сьогоднішній день.
Джерело: сайт Добропільської районної ради
 

Шукати в на сайті