Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 24 жовтня 2017 р.

Увага ветеранамВ Добропільському районі завжди з особливою увагою відносяться до людей похилого віку. Напередодні відзначення Дня звільнення України від фашистських загарбників керівництвом управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації спільно з Ганнівським сільським головою ЛілеюТихоновою  24 жовтня було відвідано інваліда війни 1 групи Шатохіна Леоніда Олександровича, якому до свята було вручено продуктовий набір.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління. Старше покоління, а це і ветерани війни і хворі, немічні люди особливо потребують уваги, піклування і просто хороших та добрих слів.

Шукати в на сайті