Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 30 жовтня 2017 р.

Юннати Добропільщини у Києві

23 жовтня 2017 року у м. Києві відбулось урочисте відкриття навчального року в Природничій школі учнівської молоді, яке проходило на базі природничого факультету Національного університету «Києво-Могилянської академії». Головне завдання Школи Національного еколого-натуралістичного центру є залучення дітей до поглибленого вивчення природничих наук і науково-дослідницької діяльності, здійснення професійної орієнтації обдарованих учнів. Заняття у Школі проводили викладачі провідних вищих навчальних закладів. Для учнів Школи проводились лекційні і практичні заняття, майстер класи, консультації з питань підготовки учнівських науково-дослідницьких робот, виставки творчих робот учнів. У цьому році до Природничої школи учнівської молоді вступили вихованці гуртка «Основи екологічних знань» Добропільського районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник гуртка Строган О.М.) учні Шаховської ЗОШ І-ІІІст. Крайня Люба, Скрипнік Каміла, Строган Віолетта, Яблучанська Кристіна, Паньковець Дар’я (секція біології), та учениця Кіндратівської ЗОШ Гайдук Дар’я (секція фітодизайн).
Заняття проводилися на базі Національного еколого-натуралістичного центру. Навчально-виховний процес у Школі розрахований на 2 роки навчання (осіння та весіння сесії). По закінченню Школи діти отримають документи про позашкільну освіту. Під час навчання діти оглянули живий куточок та екологічну стежину НЕНЦ. Получили багато позитивних емоцій, знайшли нових друзів. 27 жовтня 2017 року діти повернулися до дому. Бажаємо дітям подальших найкращих успіхів у навчанні.Шукати в на сайті