Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 30 жовтня 2017 р.

До 73-ї річниці визволення України

28 жовтня Україна відзначає 73 річницю визволення від фашистських загарбників. Але до цього дня потрібно було пройти кілометри шляху, спочатку відступаючи, залишаючи квітучі землі, але потім з новими силами, зібравшись, кинутися на ворога знову і вже гнати їх до кордону, не зупиняючись.
В Ганнівській сільській бібліотеці до дня визволення України підготовлена календарна виставка історичних видань, фото односельчан, які мужньо захищали рідну землю. Їх вже немає серед нас, але подвиг житиме вічно у пам'яті поколінь. Джерело: Ганнівська сільська бібліотека.

Шукати в на сайті