Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 25 жовтня 2017 р.

Вітаємо з 90-річним ювілеєм!

Сьогодні відзначає свій 90-річний ювілей ветеран війни, учасник бойових дій, військовий пенсіонер Микола Семенович Сєрий.
З нагоди такого поважного ювілею ветеран сам завітав до районної організації ветеранів.
З визначною датою ветерана привітали заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко та голова районної організації ветеранів Лариса Пакіна. Миколі Семеновичу було вручено квіти та пам’ятний подарунок.
Незважаючи на свій поважний вік, він залишається дуже цікавим, ерудованим співрозмовником, він пам’ятає та цитує напам'ять вірші, висловлювання філософів та відомих політиків. Набутий життєвий досвід дозволяє йому зберегти мудрість, оптимізм, якими Микола Семенович з радістю ділиться з молодим поколінням.
Бажаємо ювіляру дожити до столітнього ювілею в доброму здоров`ї, при ясній пам`яті та турботливому відношенню до ветерана з боку родини і суспільства.

Шукати в на сайті