Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 27 жовтня 2017 р.

Дбати про землю і про людей


Коли на Добропільській землі зароджувалося фермерство, Валерій Вікторович Благов вирішив поєднати своє життя з сільським господарством. З квітня 2002 року і по теперішній час він очолює фермерське господарство «БіС». Валерій – один з успішних фермерів, який на власному прикладі довів, що фермерство, як форма господарювання, може розвиватися і процвітати.

За ці роки Валерію Благову довелося опанувати ази агрономії, стати інженером, бо у фермерстві мусиш, насамперед, покладатися на власні сили. Адже працюєш сам на себе. До того ж з кожним роком вдосконалюються технології обробітку землі. І якщо ти хочеш бути добрим господарем, то мусиш не тільки дбати про належний обробіток грунту, але й впроваджувати щось нове. Не все вдавалося одразу, проте завжди в усіх життєвих ситуаціях відчуває підтримку дружини Лілії, яка є надійним тилом вдома, однодумця сина, котрий після закінчення учбового закладу стане справжнім помічником та послідовником батька. Мабуть, у цьому і секрет успіху фермерського господарства, бо це сімейна страва. А ще відвідував агровиставки, приймав участь у семінарах, переймав досвід у кращих аграрників України та Франції.
Нині фермер обробляє 1581 га землі, орендованої в селян Світлівської та Добропільської сільських рад. Жодний гектар не пустує, всі землі оброблені. Зараз не впізнати колишню тракторну бригаду в селі Світле, де знаходиться матеріально-технічна база господарства. Тільки за 2015 – 2017 роки було придбано техніки на суму більше 10 млн. грн.. Адже без потужної сучасної техніки якісно не обробиш стільки землі.
Фермерське господарство успішно підходить до завершення поточного року: податки до місцевого бюджету сплачено у повному обсязі, здійснює виплату орендної плати за землю, вчасно виплачує заробітну плату робітникам, які мають повний соціальний пакет. Підготовлено і добрий фундамент на наступний рік – посіяли 495 гектарів озимих зернових культур.
У господарстві працює 32 особи, і на кожного з них Валерій Вікторович може покластися, як на самого себе, бо всі працьовиті та сумлінні. А сам він вимогливий, в першу чергу до себе, професійна людина, яка дбає і про землю, і про людей, ініціативний керівник, здатний аналізувати і прогнозувати події. За час його керівництва на підприємстві сталося багато позитивних змін, створені гідні умови для співробітників: кімната відпочинку, роздягальня, душова. Усі працівники забезпечені спецодягом за рахунок підприємства.
Фермер не стоїть осторонь громадських справ. Фермерське господарство «БіС» надає спонсорську допомогу Світлівській середній школі, дитячим садкам с. Новий Донбас та м. Білицьке, спілці ветеранів – афганців та Білицькому будинку – інтернату для громадян похилого віку. Підтримує спортивні заходи Добропільського району.
За великі досягнення Благова - керівника, за його людяність, за нездоланне бажання працювати на користь рідного краю, у 2013 році було присвоєно звання «Людина року Добропільщини - 2013».
Завдяки наполегливій праці та доброзичливому ставленню до людей труда він користується довірою і повагою на щедрій Добропільській землі. Розумний господар, добрий християнин, Валерій Вікторович відроджує рідний край, він відомий на Добропільщині не пустими лозунгами та красномовними обіцянками, а конкретними ДОБРИМИ справами.
Шановний Валерій Вікторович, з нагоди ювілею прийміть найтепліші вітання і сердечні побажання міцного здоров’я, щастя, впевненості в собі, гарного настрою, любові близьких та друзів, визнання від тих, кому випала честь працювати та жити разом з Вами. Хай Ваше серце зігріває тепло людської подяки за добрі справи, зроблені Вами, а Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Шукати в на сайті