Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 13 жовтня 2017 р.

Ювілей колективу «Україночка» з с.Новоукраїнка

Щедра Добропільська земля народними самобутніми талантами, які творять справжнє, випробуване часом животворне мистецтво, примножують духовні цінності – українську народну пісню, музику, танець, традиції, звичаї і обряди нашого народу.
Сьогодні свій перший ювілей відзначає вокальний самодіяльний колектив «Україночка» з с.Новоукраїнка Святогорівської селищної ради. Протягом всього року в селі лунали веселі співи, та кожного дня творилось диво – пробудження творчого натхнення в душі кожного жителя маленького села. Важкий шлях лежить до сердець і душ нселення в такий складний час. Пройти його може лише творча людина, яка постійною працею, наполегливістю та душевним теплом творить і зберігає красу української пісні. Таким творчим лідером є Людмила Володимирівна Камінська – завідуюча Новоукраїнською сільською бібліотекою, учасниця вокального самодіяльного колективу «Україночка».
Лише за рік занять вона розробила репертуар пісень, які виконуються під певні хореографічні рухи. Учасники не просто приходять на репетиції, вони живуть життям колективу. Переживають разом перші виступи, перші перемоги, перші радощі та, навіть, сльози.
Привітавши цей прекрасний колектив зі святом, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова вручила Людмилі Володимирівні Подяку, побажавши їм довголіття, процвітання та творчих здобутків! Шукати в на сайті