Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 25 жовтня 2017 р.

Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації


25 жовтня 2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням в.о.голови райдержадміністрації Олексія Стебель, за участю голови районної ради Тамари Бєлянкіної, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищного голів, керівників підприємств, установ, організацій району.
На початку роботи колегії Олексій Стебель виконав приємну місію – вручив Юлії Літвіновій, начальнику відділу культури і туризму Грамоту управління культури і туризму облдержадміністрації за участь в обласному вернісажі ужиткового, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Донеччина – мій рідний дім».

Перед початком роботи колегії перед присутніми виступив начальник фінансового сектору Донецької дирекції «Укрпошта» Ігор Куденко, який звернувся до сільських голів з пропозицією укладання договорів на виплату грошової допомоги. 

В ході засідання були розглянуті питання про підсумки виконання бюджету Добропільського району за 9 місяців 2017 року, про підсумки збирання сільськогосподарських культур та хід проведення осінньо -польових робіт у господарствах району та про стан проведення нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів району.
Підводячи підсумки виконання бюджету району, начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тітова повідомила, що за 9 місяців поточного року з урахуванням трансфертів надійшло 120287,2 тис.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, або 73,6 % до річних планових призначень та 94,0 % до уточнених планових призначень 9 місяців 2017 року.
Ольга Андрійченко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації , підводячи підсумки збирання сільськогосподарських культур, зазначила, що зернові культури зібрано з площі 24,7 тис.га, валовий збір зернових культур по району становить 87,3 тис. тонн з урожайністю 35,4 ц/га.
Також було наголошено на тому, що сходи озимих культур, висіяних на зерно, отримані не на всій площі посіву (не зійшли – 7,8 тис.га). На сьогоднішній день сходи отримано на площі 9390 га (55%), з них лише 1208 га (13 %) – в доброму стані.
Активно обговорювалося питання стану проведення нормативної грошової оцінки земель. Заступник начальника відділу у Добропільському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Сергій Зоц проінформував, що 94/м орендарям земельних ділянок було направлено листи з рекомендацією замовити технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, з них лише 11 звернулися до відповідних організацій з метою її проведення.
Увагу присутніх сільських голів було звернено на тому, що для поповнення бюджету необхідно акцентувати роботу по проведенню нормативної грошової оцінки земель, що дасть можливість додатково одержати кошти для розв’язання багатьох питань соціального спрямування. Після розгляду та обговорення кожного питання були прийняті відповідні рішення, керівникам відповідних районних служб надані доручення голови райдержадміністрації.

Шукати в на сайті