Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 11 жовтня 2017 р.

У Донецькій області дозволять відстріл диких тварин

Для регулювання чисельності популяції окремих видів тварин сформують спеціальні групи. Про це на зустрічі з підприємцями Донеччини повідомив глава обладміністрації Павло Жебрівський. Заборона на проведення полювання в зоні АТО привела до зростання чисельності певних видів тварин на території Донецької області. З одного боку, це плюс – фауна стабілізувалася, але з іншого – дикі тварини спокійно виходять на дороги, а також нападають на домашню худобу та птицю.
Особливе занепокоєння жителям сільських районів і фермерам доставляють вовки та лисиці, які без побоювань наближаються до господарств і завдають великої шкоди. «Вовки стали часто до нас навідуватися. Вони не бояться ні собак, ні сторожів. Загризли вже кілька десятків курчат. Лисиці теж нападають», – поскаржилися губернатору фермери з Покровського району. Їх підтримали жителі інших районів області – така проблема є по всій Донеччині.За словами Павла Жебрівського, вже розроблені заходи з регулювання чисельності диких тварин. «Будуть сформовані групи, що складаються з представників штабу АТО, військовослужбовців поліцейських і професійних мисливців, які займуться відстрілом на території Донецької області», – сказав губернатор.
Як відомо, проведення мисливських сезонів в Донецькій області заборонено. Обмеження діє до завершення АТО на території регіону. Відстріл диких тварин можливий лише в тому випадку, якщо хижаки загрожують життю і здоров’ю людей, свійських тварин, завдають значної шкоди сільському, лісовому або мисливському господарству, порушують природний баланс видів, а також загрожують існуванню інших видів диких тварин.

Шукати в на сайті