Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 26 жовтня 2017 р.

У Краматорську презентували книгу “Через війну. Погляд волонтера”

Сьогодні у Краматорську відбулася презентація фотокниги волонтера, фотографа Дмитра Муравського “Через війну. Погляд волонтера”. Фотовиставка та фотокнига є результатом трансформації соціального волонтерського проекту «Коли закінчиться війна…». Часовий проміжок та географія фоторобіт охоплюють всю зону АТО (Слов’янськ, Краматорськ, Волноваха, Іловайськ, Комінтерново, Красногорівка, Широкино, Дебальцеве, Донецький аеропорт, Гранітне, Зайцеве, Авдіївка, Мар’їнка та інші). Перші фото датовані липнем 2014, останні – червень 2017.На сьогоднішній день фотовиставки Дмитра Муравського були організовані у багатьох регіонах України та за кордоном. Також роботи виставлялись у Швеції, Великобританії, Німеччині, США та Грузії.
Всі фото Дмитра Муравського мають власну історію. У рамках проекту, фотограф та волонтери намагаються не тільки зафіксувати проблему, але й показати шляхи її вирішення. Саме тому, в об’єктиві фотографа окремо відображається робота капеланів, волонтерів, які опікуються фізичним та моральним здоров’ям бійців.
 
«Ми сперечалися з видавцями за кожне фото, для книги було відібрано 1500 світлин, в альбом потрапило тільки більше двохсот. У мирному житті я підприємець та маю три підприємства, під час Майдану я зробив перші фото, з них і почалася книга. Безперечно, те що я фотографував, мешканці Донеччини бачили на власні очі, а для тих, хто не був у зоні бойових дій, а проводить вільний час у ресторанах та пабах, це – нагадування про те, що у нашій країні йде війна», – сказав Дмитро Муравський під час презентації власної книги.

Шукати в на сайті