Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 23 листопада 2017 р.

Круглий стіл - дієва форма спілкування

23 листопада поточного року начальник архівного відділу райдержадміністрації Чамор Л. В. провела з секретарями сільських та селищної рад, які є відповідальними особами за архівну справу та діловодство «Круглий стіл» щодо розробки номенклатур справ на 2018 рік, складання паспортів архівів установ.
В ході проведення даного заходу загострено увагу учасників на необхідності дотримання номенклатур справ на 2017 рік, які було схвалено ЕПК державного архіву області у 2016 році, що матимуть юридичну силу протягом 5 років. З секретарями рад обговорено справи, які будуть відкладатися в управлінській діяльності у майбутньому році, націлено на важливості дотримання індексів справ, проекти номенклатур доповнено новими справами, необхідність яких диктує життя.
Чамор Л.В. ознайомила присутніх з планом-звітом розвитку архівної справи на 2018 рік, питаннями експертизи цінності документів, графіком проведення перевірок установ, методичними рекомендаціями щодо тимчасового доступу до речей, документів правоохоронних органів та порядком їх виїмки. Досягнуто домовленості щодо запровадження регулярного проведення «круглих столів», як найбільш дієвої форми спілкування та вирішення нагальних питань.

Шукати в на сайті