Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 22 листопада 2017 р.

Відвідування Грузчанського фельдшерського пункту


21 листопада 2017 року в.о. головного лікаря КЛПЗ «Добропільський районний ЦПМСД» Тетяна Лінкіна відвідала Грузчанський фельдшерський пункт.
Під час свого візиту в.о. головного лікаря разом з головною медичною сестрою центру Оленою Курінною оглянули приміщення фельдшерського пункту та його матеріально-технічну базу.
Рішенням сесії Золотоколодязької сільської ради, на території якої розташований ФП, були виділені кошти на поточний ремонт Грузчанського фельдшерського пункту. В листопаді місяці поточний ремонт було проведено, зокрема здійснено навішування водостічних труб, облаштування вимощення, відремонтовано систему пічного опалення.


Також треба зазначити, що ФП забезпечений лікарськими препаратами, дезінфікуючими засобами та необхідним господарським інвентарем.


Шукати в на сайті