Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 15 травня 2017 р.

ДО УВАГИ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ!!!

Звертаємо Вашу увагу на те, що при використанні сіножатей та пасовищ забороняється використання земель не за цільовим призначенням, а також самовільне зайняття земельних ділянок. При проведенні залуження природних кормових угідь слід використовувати травосуміші, серед яких люцерна, еспарцет, стоколос, житняк , райграс високий та інші.
Порушення використання земельних ділянок тягне за собою накладання штрафів згідно ст.ст.52,53,53-1,56 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а в разі систематичного порушення або порушень в великих обсягах, землекористувачі можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.  Крім того, потрібно дотримуватись Державних санітарних правил транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві (ДСП 8.8.1.2.001-98).

Шукати в на сайті