Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 25 травня 2017 р.

«День Пенсійного фонду» в Шахівській об’єднаній територіальній громаді

24 травня 2017 перший заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Пітик Неоніла Євгеніївна провела «День Пенсійного фонду» для керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб - підприємців, які ведуть діяльність на території Шахівської об’єднаної територіальної громади.
Під час зустрічі Неоніла Євгеніївна розповіла про зміни в законодавстві про працю, наслідки нелегальної зайнятості. Перший заступник начальника управління наглядно презентувала статистичний та аналітичний матеріал в діаграмах, графіках з питань рівня оплати праці, чисельності працюючих, зайнятості працездатного населення, відсотку забезпеченості виплати пенсій власними коштами та ін. по суб’єктах господарювання, які ведуть діяльність на території сільської ради.

По закінченню заходу Неоніла Євгеніївна відповіла на всі питання присутніх та зазначила, що кожен може контролювати дані про заробітну плату та страховий стаж за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.


Шукати в на сайті