Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 26 травня 2017 р.

УРЯДОВА ПРОГРАММА «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомляє, що станом на 26 травня 2017 року за програмою «Доступні ліки» сімейними лікарями було виписано 1594 рецепти, відпущено ліків за 633 рецептами, в тому числі 602 – захворювання серцево-судинної системи, 13 – бронхіальна астма, 18 – цукровий діабет. 
Нагадуємо, що програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями захворювань: 
1. серцево-судинні захворювання;
2. бронхіальна астма; 
3. діабет 2 типу. 
Для цього необхідно звернутися до свого сімейного лікаря за рецептом та завітати до аптечного закладу - аптека № 161 ТОВ «Добрі ліки» (м. Добропілля, вул. Першотравнева, 121) аптеки. 

Шукати в на сайті