Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 24 травня 2017 р.

Родинне свято "Ми - одна родина"

19 травня  в селі Криворіжжя, з нагоди святкування Міжнародного дня сім'ї в приміщенні школи,  відбулося родинне свято «Ми  - одна родина», присвячене 85-річниці Донецької області. Особлива увага на святі приділялася видатним людям Донеччини, Добропільського району. На святі вітали талановиті сім’ї села Криворіжжя: родини Карманців, Васьковських, Гайдук та нагородили їх почесними грамотами.
Також пройшла конкурсно-розважальна програма «Мамо, тато, я – дружня сім’я», де родини показали свій артистизм, згуртованість, творчість.
У кінці свята присутні запустили в небо ліхтарики з побажаннями миру, злагоди та любові. Спонсори свята забезпечили всіх дітей безкоштовним морозивом.


 

Шукати в на сайті