Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 26 травня 2017 р.

Відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей

25 травня 2017 року відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей райдержадміністрації, яке очолила заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій. На засіданні були присутні представники Добропільського відділу поліції, відділу освіти райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу культури і туризму, представник закладу охорони здоров’я.
Представник Добропільського відділу поліції ознайомив присутніх зі станом злочинності та бездоглядності серед неповнолітніх та території Добропільського району за 2016 рік та перший квартал поточного року; у 2016 році було скоєно 5 неповнолітніми 7 кримінальних злочинів, за поточний рік злочинів не зафіксовано.
Також було розглянуто питання підготовки до літнього відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків району, стан роботи з дітьми по пропаганді здорового способу життя.
Згідно доповіді представника закладу охорони здоров’я в першому кварталі поточного року в районі народилося 50 дітей, з перших днів життя малечу доглядають та надають необхідну медичну допомогу; в дитячих садках, школах проводяться профілактичні огляди, читають лекції, проводять бесіди. За результатами обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення для виконання та контролю.

Шукати в на сайті