Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 30 травня 2017 р.

«Робота бібліотеки по формуванню позитивної мотивації на здоровий спосіб життя»


За такою темою відбувся виїзний районний семінар на базі Добропільської, Мирненської та Шилівської сільських бібліотек для бібліотекарів району. В роботі семінару взяла участь Юлія Літвінова, начальник відділу культури і туризму Добропільської райдержадміністрації.
Відкрила семінар директор ЦБС Світлана Чикар, яка ознайомила присутніх з програмою семінару та основними напрямами діяльності бібліотек за темою навчання. Можливості цієї форми професійного навчання дуже великі, бо дозволяють на місці ознайомитися з роботою сільської бібліотеки, поділитися досвідом, вивчити нові, інноваційні форми обслуговування користувачів бібліотек.

Теоретичну консультацію «Активізація роботи бібліотек по формуванню позитивної мотивації на здоровий спосіб життя» та методичні поради «Популяризація здорового способу життя – як напрямок бібліотечної роботи серед дітей та підлітків» надали працівники методико-інформаційного відділу Білоусова Н.П. та Бордовська О.В.
Поділилися досвідом роботи за темою семінару бібліотекарі: Добропільської - Шевчук Л.М., Шилівської – Гайдоба Н.Ф., Мирненської – Курмаз О.Ф., Вірівської – Бєгєй Г.С., Золотоколодязької – Тирінова Л.А., Святогорівської – Романченко В.М.
Учасники виїзного семінару висловили слова подяки за організацію даного заходу та запропонували питання, які варто розглянути на наступних професійних навчаннях.
http://dobropolbiblio.blogspot.com 

Шукати в на сайті