Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 22 травня 2017 р.

Cтан заборгованості бюджету Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Одним з пріоритетних напрямків роботи Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області є робота по стягненню заборгованості до бюджету Пенсійного фонду, яка станом на  01.05.2017 року складає 63531,7 тис грн. в тому числі :
63378,4 тис. грн. - по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій;
146,9 тис грн. - по страхових внесках;
6,4тис.грн. – по відшкодуванню регресних вимог;
Крім того, борг по єдиному соціальному вснеску, адміністрування якого здійснюється Пенсійним фондом складає 333,8 тис грн. 99,8% заборгованості до бюджету управління, складає заборгованість підприємств вугільної галузі, які мають дієвий статус боргу, а саме:
ТОВ ДТЕК «Добропіллявугілля» - 12770,9 тис грн.
ДП «Добропіллявугілля» - 22016,7 тис.грн. 
ТДВ «Шахта Білозерська» - 11087,5тис. грн.
ПрАТ «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу» - 15941,1 тис.грн.
Борг по підприємствах вугільної галузі з початку року збільшився на 3920,4 тис грн., або на 10,3% Для забезпечення погашення боргу управлінням вжиті всі законодавчо визначені заходи примусового стягнення. З загальної суми боргу:
23914,0 тис. грн. - відкриті виконавчі провадження державною виконавчою службою;
24771,2 тис.грн. – знаходиться на розгляді у суді позовні заяви управління
По сумі новоутвореного боргу готуються матеріали для звернення до суду.
Використовується й така форма роботи з боржниками, як заключення графіків погашення боргу. Так, з початку року за графіками погашення боргу 6 боржників сплатили 5,8 тис.грн.  До кінця року по укладених графіках до бюджету Пенсійного фонду надійде коштів в сумі 6,2 тис. грн. та 6 фізичних осіб – боржників сплатять повністю заборгованість. 

Шукати в на сайті