Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 26 травня 2017 р.

Відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Сьогодні 26 травня 2017 року відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталі Перекотій. На засіданні були присутні: старша медична сестра відділення профілактики та лікування ВІЛ/СНІД інфекції КЗОЗ «Добропільська ЛІЛ» Людмила Штих, завідувач протитуберкульозним кабінетом КЗОЗ «Добропільська ЛІЛ» Олена Пономарьова, завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень Добропільської міськрайонної філії ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» Людмила Севастьянова, заступник головного лікаря з медичного обслуговування КЛПЗ «Добропільський ЦПМСД» Ніна Кускова.
На порядку денному розглядались проблемні питання протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, був затверджений план роботи ради на 2017 рік.
Особлива увага приділялась питанням санітарно-просвітницької роботи на первинному рівні надання медичної допомоги, як одному з ключових факторів раннього виявлення туберкульозу та ВІЛ-інфекції та своєчасного початку лікування. 
На засіданні ради були прийняті відповідні рішення та надано доручення районному центру соціальних служб для сім,ї, дітей та молоді організувати спільно з БО «Світанок» до дня молоді в селах району відповідні інформаційно-роз,яснювальні заходи на теми: «Обираємо здоровий спосіб життя», «Попередимо СНІД разом» з можливістю всім охочим пройти безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ інфекцію. 

Шукати в на сайті