Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 24 травня 2017 р.

Оголошено конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Ганнівська сільська рада оголошує конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загальні вимоги: 1 – 2 кімнатний будинок або 1 – 2 кімнатна квартира на території Ганнівської сільської ради або на іншій адміністративно – територіальній одиниці Добропільського району, яке відповідає нормативним вимогам житлового законодавства України.
Пропозиції приймаються в строк до 1 червня 2017 року за адресою: Добропільський район, село Ганнівка, вулиця Комарова 48а, конкурсна комісія Ганнвської сільської ради.
Детальну інформацію можна отримати на сайтах Ганнівської сільської ради та Добропільської районної державної адміністрації або за телефоном (06277) 2-89-70.

Шукати в на сайті