Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 16 травня 2017 р.

Відбулася нарада з сільськими головами

16 травня 2017 року голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів розширену нараду з селищним, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.
Згідно порядку денному було розглянуто 6 питань.
Сільські голови обговорили спільно з т.в.о. першого заступника начальника 19 державного пожежно-рятувалього загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області Дмитром Левченко шляхи вирішення проблемних питань щодо приведення у працездатний стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.

Також були заслухані питання про роботу зі зверненнями громадян в Добропільському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Донецькій області, про активізацію роботи адміністративних комісій при сільських (селищній) раді, про стан водопостачання в районі та декілька інших.
Про стан реалізації в районі інфраструктурних проектів детально повідомила в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяна Павловська.
Із 30 інфраструктурних об’єктів роботи повністю виконані по 3 – по вуличному освітленню в селах Криворіжжя (вул. Центральна), Нововодяне (вул. Донецька), Благодать (вул. Залізнична).
Практично завершені роботи по встановленню вуличного освітлення в с. Весна по вул. Донецькій.
Виконуються роботи ще по 5 проектам:
- ремонт Світлівської опорної школи;
- вуличне освітлення в с. Веселе Поле по вул.Краматорська;
- 3 водопроводам в сел. Світле.
Нарада пройшла в робочій, конструктивній атмосфері з наданням виконавцям відповідних порад та доручень.


Шукати в на сайті