Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 29 травня 2017 р.

В Ганнівці реалізовано нові проекти

Сьогодні, 29 травня,  у селі Ганнівка відбулося дві святкові події.
Завдяки участі у тренінгу «Від ідеї до справи» в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було реалізовано ідею будівництва душової та роздягальні біля встановленого в минулому році волейбольного майданчика. Ганнівський сільський голова Лілія Тихонова разом з громадою на місті стихійного сміттєзвалища організували оазис здоров’я. Тепер молодь може активно проводити своє дозвілля цікаво і корисно.
Також завершено реалізацію проекту «Тротуар у село - безпека людям», започаткованого районною радою. Цей проект посів І місце серед проектів і отримав 50, 0 тис. грн. з районного бюджету та 25,0 тис. грн. – кошти з місцевого бюджету Ганнівської сільської ради.
Проект спрямований на покращення умов та безпеки життєдіяльності жителів Ганнівки. Він дав змогу згуртувати громаду, тому що всі роботи виконувалися власними силами. Грошові кошти були спрямовані тільки на закупівлю будівельних матеріалів.
Джерело: сайт Добропільської районної ради


Шукати в на сайті