Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 22 травня 2017 р.

Сольний концерт Валентина Буганцева

19 травня у залі Світлівського будинку народних традицій відбувся музичний вечір. З концертною програмою «ГАРМОНІЯ І В ЖИТТІ, І В СЕРЦІ, І У ТВОРЧОСТІ» до свого глядача вийшов соліст зразкової студії сольного співу «Сузір’я » ВАЛЕНТИН БУГАНЦЕВ.
В 17 років випускник Світлівської загальноосвітньої школи досягнув значних висот. Почав свою концертну діяльність в 4 роки з виступів на сільській сцені, потім участь у районних, обласних конкурсах. Його зустрічали бурхливими оплесками і під час всеукраїнських і міжнародних конкурсів, які проходили в різних містах України.
А в жовтні минулого року у складі делегації від Добропільського району Валентин став переможцем міжнародного конкурсу GOLD EUROPE, який проходив у Чехії.
І завжди поруч з ним були близькі і дорогі йому люди. В першу чергу – сім’я, друзі, які завжди підтримували. Тетяна та Едуард Дорошкевичи, Анастасія Островська та Наталія Войніч стали його професійними наставниками, навчали його музичній майстерності. 
Молодий виконавець порадував своїх шанувальників великим концертом.
Кожна пісня у його репертуарі невипадкова. Юнак підбирає його ретельно, а кожну пісню намагається відчути, а потім вже донести до слухачів. На концерті лунали пісні зокрема сучасні та інші, які зал вітав бурхливими оплесками.

Органiзатори заходу, відділ культури і туризму Добропільської райдержадміністрації, висловлюють вдячнiсть всiм, хто допомiг в реалiзацii цього заходу, а саме: керівникам глинодобувних підприємств «Глини Донбасу» І.Ткачу та «Веско» Є.Цимерману, голові громадської організації «Добре Поле» Любові Марченко, які завжди фінансово підтримують талановиту молодь. І в цей раз не обійшлося без подарунка, Валентину придбано гітару.
Валентина Буганцева з такою значною подією привітала голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна, а начальник відділу культури райдержадміністрації Юлія Літвінова вручили подарунок від імені благодійників та висловила подяку за майстерність, професіоналізм та творчий внесок у розвиток аматорської творчості, популяризацію сучасної пісні, активну участь у культурному житті не тільки району а й держави.
Сольний концерт завершувався, а глядачі не хотіли розходитись.
Тож нехай життєвий шлях дарує Валентинові нові досягнення, уміння долати перешкоди в усіх випробуваннях, невичерпної енергії і бурхливі оплески у великих концертних залах.


Шукати в на сайті