Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 26 травня 2017 р.

Податковою міліцією Донеччини виявлені факти ухилення від сплати податків сільгосппідприємствами

Податковою міліцією Головного управління ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів, направлених на боротьбу зі злочинами, пов’язаними з ухиленням від сплати податків на сільгосппідприємствах. 
Так, співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань, оперативного управління та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області разом з Прокуратурою Донецької області проведено 8 обшуків в рамках розслідування кримінального провадження, порушеного у відношенні посадових осіб одного з сільгосппідприємств Донеччини за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів) Кримінального кодексу України. В ході проведених заходів виявлено та вилучено документи бухгалтерського та податкового обліку, чорнові записи, комп’ютерну техніку, документи обліку рогатої худоби, виробництва продукції, велику рогату худобу в кількості 105 голів та 205 голів телят на загальну суму 1,5 млн гривень. Вилучені документи фінансово-господарської діяльності та чорнові записи долучено до матеріалів кримінального провадження, комп’ютерну техніку спрямовано на експертне дослідження. Тривають слідчі дії.

Шукати в на сайті