Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 11 травня 2017 р.

«Україна – це Європа»

11 травня 2017 року – це той день, коли Україна чекає на ухвалення рішення Радою Євросоюзу про надання безвізового режиму українцям. Це надзвичайно важливе для нашої країни рішення.
Саме сьогодні, 11 травня  біля будівлі Добропільської райдержадміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України. 
Під звуки Гімну України та Гімну Євросоюзу урочисто підняли прапори України та Євросоюзу голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов та голова районної ради Тамара Бєлянкіна.
Звертаючись до присутніх, перші керівники району привітали всіх з цією визначною датою, відзначивши, що географічним центром Європи є Україна, і відповідно сподіваємося, що наша держава, як рівна, ввійде до складу Євросоюзу, а для цього потрібно докласти багато зусиль.
Шукати в на сайті