Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 19 травня 2017 р.

Відкрили першу опорну школу в Донецькій області

Сьогодні, 19 травня, у селещі Балбасівка урочисто відкрили першу опорну школу. В урочистостях взяли участь керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський та голова комітету Верховної ради України с питань бюджету Андрій Павелко.
«Сьогодні ми відкрили першу з 28 опорних шкіл, які мають відкрити свої двері для навчання у Донецькій області. Цей проект став можливим завдяки турботі Андрія Павелка та зусиллям місцевих депутатів, які робили все для того, щоб фінансування з тимчасово окупованих територій працювало на Донеччину»-, зазначив Павло Жебрівський.

Очільник області підкреслив, що ключове завдання опорних шкіл складається з 3-х елементів – ремонт будівель, нове обладнання, підвищення кваліфікації вчителів. І ці три речі безумовно мають бути в кожній опорній школі, для того щоб школярі Донеччини були найкращими.
Голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету зазначив, що у Комітету є принципова думка – діти, які будуть навчатися у опорних школах Донеччини мають стати найкращими. Окрім цього, він зазначив, що у Билбасівській школі планується зробити майданчик зі штучним покриттям.
Після відкриття учасники заходу оглянули відремонтовану школу ознайомились з сучасним обладнанням, яке необхідно для навчання школярів. Також усі вчителі билбасівської школи пройшли інноваційний курс навчання. Тепер школа обладнана проекторами, інтерактивними дошками, комп’ютерами та ноутбуками. Опорна школа прийматиме школярів з нового навчального року.

Шукати в на сайті