Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 26 травня 2017 р.

Привітання до Дня Останнього дзвоника


Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!
Від щирого серця вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника!
Для дітей останній день навчального року в першу чергу означає початок довгоочікуваних літніх канікул. Бажаю Вам провести їх цікаво, відпочити, набратися нових вражень і 1 вересня повернутися до школи натхненними, з жагою до знань.
Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у Вашій майбутній діяльності!
Віримо, що вступите Ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Безумовно, доріг дуже багато, і по якій ви підете, залежить, що ви здобудете. Дуже важливо, щоб ви не помилились. Залишайтесь людьми з гарячими серцями, любіть Батьківщину і батьків, тоді ви обов’язково досягнете висот.
Безмежно дякую вчителям за наполегливу працю з навчання та виховання дітей. Своєю діяльністю, терпінням та любов’ю Ви формуєте майбутнє Української держави, виховуєте справжніх патріотів Батьківщини. Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної наснаги.
Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.
Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Добра й благополуччя, міцного здоров'я і злагоди у Ваших родинах.


Голова райдержадміністрації                                                                                                   Д.О. Кірносов

Шукати в на сайті