Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 19 травня 2017 р.

Турбота про людей похилого віку


Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району здійснив за графіком контрольне відвідування 24-х підопічних у с. Новий Донбас, Красноярське, Світле. Перевірено якість надання послуг соціальними робітниками Завгородньою Д.О, Кухар Г.М., Міщенко А.А., Корнієнко О.В. Зауваження та скарги зі сторони отримувачів послуг відділення соціальної допомоги вдома – відсутні. Було відмічено, що соціальні робітники виконують різноматні види робіт, включаючи доставку продуктів та медикаментів, оплату комунальних послуг, проведення санітарно-гігієнічних засобів за місцем проживання підопічних, приготування їжі, обробку присадибної ділянки і т.п.

Громадяни похилого віку та інваліди дякують соціальним робітникам за сумлінне ставлення до своїх обов’язків та бажають міцного здоров’я, витримки і щоб протягнута ними рука допомоги завжди була тепла на дотик.Шукати в на сайті