Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 26 травня 2017 р.

Проведено перевірку роботи соціальних працівників

Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Добропільського району, згідно з планом роботи, здійснив контрольне відвідування 24-х підопічних, які проживають у селах Новий Донбас, Красноярське, Світле Світлівської сільської ради. Перевірено якість надання послуг соціальними робітниками Завгородньою Д.О, Кухар Г.М., Міщенко А.А., Корнієнко О.В. Зауваження та скарги зі сторони отримувачів послуг відділення соціальної допомоги вдома відсутні. 
Було відмічено, що соціальні робітники виконують різноманітні види робіт, включаючи доставку продуктів та медикаментів, оплату комунальних послуг, проведення санітарно-гігієнічних засобів за місцем проживання підопічних, приготування їжі, обробку присадибної ділянки і т.п. 
Громадяни похилого віку та інваліди дякують соціальним робітникам за сумлінне ставлення до своїх обов’язків та бажають міцного здоров’я, витримки і щоб протягнута ними рука допомоги завжди була тепла на дотик.Шукати в на сайті