Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 24 травня 2017 р.

Відбулося засідання колегії

24 травня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії, у якому взяли участь голова районної ради Тамара Бєлянкіна, начальники управлінь, відділів і служб районної державної адміністрації, керівники територіальних органів та інших центральних органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські голови. Засідання провів голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов.
На засіданні колегії розглянуто 3 питання.
Корисною та змістовною була доповідь в.о. начальника економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяна Павловська.
Одним з найважливіших завдань органів виконавчої влади в районі є забезпечення виконання показників Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.
На сьогоднішній день в районі склалася наступна економічна ситуація:
- обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств району склав 253,6 млн. грн. при завданні на рік 1067,7 млн. грн., в 1,4 р.б. до І кварталу 2016 року; 
- видобування вогнетривкої глини склало 399,4 тис. тонн (в 1,3 р.б. до І кварталу 2016 року);
- за І квартал 2017 року господарствами району вирощено худоби та птиці в живій вазі 13,0 тонн, або 93,3% до показника І кварталу 2016 року;
- вироблено м'яса в живій вазі 50,3 тонн, 75,0% до Програми (в 2,7 р.б. у порівнянні з І кварталом 2016 року);
- валовий надій молока за І квартал 2017 року склав 223,7 тонн, або 22,2% до Програми (105,4% до І кварталу 2016 року);
- протягом І кварталу 2017 року на обліку в центрі зайнятості перебували 214 осіб, в тому числі безробітні – 174 особи (100,0% до І кварталу 2016 року);
- працевлаштовано за сприянням центру зайнятості – 82 осіб (в 1,7 р.б. до І кварталу 2016 року);
- надійшло платежів, які контролюються податковою інспекцією до Зведеного бюджету у розмірі 44412,1 тис. грн., або 143,9% до І кварталу 2016 року;
– забезпечено виконання заходів Програми з соціального захисту населення, вирішення проблем в гуманітарній сфері.
Обговорюючи перше питання, члени колегії висловили слушні зауваження з приводу подання більш конкретизованої інформації стосовно того, скільки коштів надійшло до бюджету і скільки були витрачено.
Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Добропільського району в літній період 2017 року доповіла завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Катерина Калюжна.
Вона зазначила, що, забезпечуючи належний рівень організації оздоровлення соціально незахищених категорій підлітків, в районі передбачається першочергово надати оздоровчі путівки дітям пільгових категорій. 
Всього в районі дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки віком від 7 до 17 років - 777, з них : 342 – діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; 39 – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; 14 – діти-інваліди; 81 – обдаровані діти; 167 – перебувають на диспансерному обліку в медичних установах; 1 – діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; 102 – діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села; 18 – діти, тимчасово переміщених осіб із зони АТО; 13 – діти, батьки яких беруть участь у проведенні АТО.
На організацію відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій у 2017 році з районного бюджету планується делегувати в обласний бюджет 70 тис. грн.
Відділом освіти райдержадміністрації влітку 2017 року у 7 загальноосвітніх закладах району планується відкриття пришкільних таборів з денним перебуванням для відпочинку 210 учнів та їх 2-х разовим гарячим харчуванням. Із районного бюджету на ці цілі виділено 50 тис. грн.
У 2017 році Донецькою облдержадміністрацією реалізується Проект часткового відшкодування вартості путівки до дитячих оздоровчих закладів області для дітей, які виховуються в сім’ях та не належать до пільгових категорій. Проектом передбачено дольова участь обласного, районного бюджетів за участю батьків, роботодавців та профспілкових організацій. Питання щодо виділення коштів на часткове відшкодування з районного бюджету буде винесено на розгляд сесії районної ради, яка відбудеться 02 червня 2017 року.
Станом на кінець травня сектором оздоровлено вже 10 дітей пільгової категорії.
Також присутні заслухали інформацію в.о. начальника архівного відділу Олени Гуревої про стан забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду в архівному відділі та установах району.
Вона звернула увагу на недоліки в забезпеченні збереженості документів НАФ, які виявлено під час перевірки їх наявності та стану в архівах установ.
В установах, що мають окремі приміщення для збереження документів НАФ, відсутні засоби пожежогасіння і прилади для вимірювання температури та вологості повітря, дерев’яні стелажі не оброблені спеціальними протипожежними засобами, відсутні охоронні сигналізації.
З метою забезпечення збереженості документів НАФ архівним відділом райдержадміністрації розроблено Комплексну районну програму розвитку архівної справи та забезпечення пожежної безпеки в архівосховищах Добропільської райдержадміністрації на 2017 рік.
Після завершення колегії, голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов підвів підсумки робочої поїздки голови облдержадміністрації Павла Жебрівського до Добропільського району. Він наголосив увагу сільських голів на посилення зворотного зв’язку з місцевим населенням для активізації вирішення проблем населених пунктів в рамках правового поля.
Також голова райдержадміністрації запропонував сільським головам на наступному тижні провести робочі наради за їх участю спільно з керівниками відділів райдержадміністрації та бухгалтерами сільських, селищної рад з причини окреслення першочергових кроків розвитку територій в межах наявного фінансових можливостей та додаткових джерел фінансування.

Шукати в на сайті