Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 19 травня 2017 р.

Реалізація інфраструктурних проектів в районі

Реалізація інфраструктурних проектів в районі - одне з основних питань, яке знаходиться під контролем керівництва району.
Вирішення проблеми з водопостачання, вуличного освітлення населених пунктів - головні завдання, які вирішує як районна, так і місцева влада.

В Світлівській сільській раді поступово рік за роком ремонтується водопровідна мережа. На початку травня цього року розпочався капітальний ремонт лінії водопроводу на вул.Донецькій, який заплановано здійснити за рахунок спеціального фонду обласного бюджету. А далі в планах - проведення робіт по вулицях Шкільна, Дружби і Перемоги. В районі реалізуються проекти щодо вуличного освітлення. На сьогоднішній день тривають роботи по встановленню вуличного освітлення в селах Нововодянської сільської ради. 

Використані матеріали сайту Добропільської районної ради


Шукати в на сайті