Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 11 травня 2017 р.

Розпочався семінар лідерів молодіжних та шкільних організацій


Сьогодні, 11 травня, на базі Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді розпочався дводенний семінар-нарада лідерів молодіжних, шкільних організацій Добропільського району.
З метою ознайомлення з роботою державної адміністрації та районної ради відбулася зустріч лідерів з керівництвом райдержадміністрації та районної ради.

Голова районної ради Тамара Бєлянкіна та керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма розповіли шкільним активістам про специфіку державної служби та місцевого самоврядування.


Шукати в на сайті