Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 11 травня 2017 р.

"Пам'ятаємо загиблих, дбаємо про живих!"


9 травня за ініціативи Добропільського сільського голови Анни Павлової та підтримці керівництва ТОВ «Перспектива», депутатів районної ради Володимира Антипенка та Андрія Борисова, відбувся автопробіг «Пам'ятаємо загиблих, дбаємо про живих!».
Представники ТОВ «Перспектива» разом з Анною Іванівною здійснили об'їзд по селищній та сільським радам району за маршрутом с.Добропілля - с.Кам'янка - с-ще Красноярське- с.Золотий Колодязь - с.Первомайське - смт Святогорівка. До учасників автопробігу приєднувалися представники районної та місцевих рад.

Протягом усього маршруту участники відвідували пам'ятні меморіали загиблим воїнам та здійснювали візити пошани до ветеранів, які проживають на території району. Делегація привітала їх зі святковим днем, Днем Перемоги, побажала нашим героям здоров'я і щоб завжди були поруч святковий настрій, добробут і родинна злагода. Від благодійників цього заходу Антипенка В.В. і Борисова А.М. кожному ветерану було вручено подарунок.

За матеріалами сайту Добропільської районної ради


Шукати в на сайті