Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 26 травня 2017 р.

У школах району відбулося свято Останнього дзвоника

Сьогодні, 26 травня, по всій Україні відбувається свято Останнього дзвоника. Не став винятком і Добропільський район. У 8 навчальних закладах Добропільщини продзвеніли останні дзвоники, сповістивши 1082 школярам про закінчення навчального року. Для 38 одинадцятикласників району останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя. Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України.
Учні, вчителі, батьки, односельці заполонили сьогодні шкільні подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів. Із закінченням навчального року привітали учнів кожного навчального закладу району керівництво райдержадміністрації та районної ради, депутати районної та сільських рад, керівники підприємств всіх форм власності, голови сільських та селищної рад.
За доброю традицією, керівники району цього дня відвідали навчальні заклади, аби сказати своє напутнє слово випускникам, подякувати їх наставникам та батькам за виховання молодого, перспективного покоління рідного Добропільського краю. Зокрема, голова районної державної адміністрації Дмитро Кірносов вітав зі святом останнього дзвоника учнів Світлівської ЗОШ – першої опорної школи в районі.

Шукати в на сайті