Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 18 травня 2017 р.

«А над світом українська вишивка цвіте»

18 травня в райдержадміністрації відбувся урочистий захід «А над світом українська вишивка цвіте», присвячений Дню вишиванки. Перед початком свята народні майстрині Тетяна Дорошкевич та Ірина Філонова, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова провели для всіх бажаючих майстер-клас з вишивання.
А в холі була презентована виставки вишитих сорочок, серветок, рушників «Візерунком стане рідний край».

На заході було присутні заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій, керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма,  а також працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, представники громадських організацій, ЗМІ. Більшість присутніх одягли найколоритніше вишите вбрання, щоб продемонструвати всю красу, неповторність і майстерність української вишивки. 


Людина і праця, людина і пісня, людина і витвір мистецтва – це все вічне, безсмертне, щось своєрідне і глибоко вражаюче. Наш український народ працьовитий, щедрий на таланти, здібний, обдарований. Якщо працювати – то до сьомого поту, якщо співати – то дзвінко, розложисто, якщо творити щось – то неповторно, захоплююче. Вишитий рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами-оберегами.

Творчі колективи Золотоколодязького, Ганнівського, Нововодянського сільських будинків культури та Світлівського Будинку народних традицій, працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації подарували усім присутнім гарний настрій та побажали родинного затишку та надії на щасливе майбутне.
 На святі були присутні представники із Львівщини -  Асоціації учасників АТО Львівщини на чолі з керуючим справами Тарасом Маслянка.
 В рамках проекту «Книга – для друга» гості привезли в подарунок дітям району україномовні книжки (підручники, художня література) з побажаннями від дітей Львівщини. В свою чергу, вони будуть дуже вдячні за відповіді, отримані від дітей з Добропільщини.
Хай у наших оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Ми з вами – українці, яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки.


Шукати в на сайті