Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 29 травня 2017 р.

Участь в семінарі "«Інструменти державної регуляторної політики"


29 травня у м. Краматорську в рамках реалізації проекту розвитку ООН «Зміцнення бізнес - об’єднань малих і середніх підприємств» у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації проходить практичний семінар «Інструменти державної регуляторної політики: М-ТЕСТ та аналіз регуляторного впливу».
Участь у роботу семінару приймають голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов зі своїми заступниками Олексієм Стебель та Наталією Перекотій.

Під час проведення практичного семінару присутні мали змогу отримати теоретичні знання та практичні поради з питань принципів державної регуляторної політики, розрахунків витрат суб’єктів малого підприємництва на виконання вимог регулювання, типових порушень в процесі регуляторної діяльності органів влади, проведення антикорупційної експертизи.

Шукати в на сайті