Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 29 травня 2017 р.

Міжнародний день біорізноманіття


Щороку 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. Це чудова можливість згадати про необхідність збереження біорізноманіття та усвідомити відповідальність за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.
З цієї нагоди в Золотоколодязькому сільському будинку культури було проведено низку заходів. Спеціалістами відділу культури і туризму Добропільської райдержадміністрації спільно з директором будинку культури Володимиром Борисюком організована виставка фоторобіт «Подорож стежинами рідного краю».
Свої дивовижні знімки унікальних моментів природи рідного краю представили юні фотолюбителі гуртка «Зеніт». Присутні на заході діти з великим задоволенням прослухали загальну інформацію про довкілля рідного краю, оглянули фотовиставку та кожен отримав буклет «Грузька балка» і солодкий подарунок.
У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення.
Тому цього ж дня на території закладу культури була проведена акція “Посади квітку”, під час якої діти зі своїми батьками та вихователями висадили квіти, які надав Микола Іванов, директор центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Під час висаджування Маргарита Тарадайко, спеціаліст відділу культури і туризму розповіла дітям про кожну рослину.
Думаємо, що ці діти запам’ятають, як доглядати за квітами. Якщо у дітей буде любов до квіточки, до природи - то й буде до ближнього.
Недарма кажуть: те, що чув, – відразу забув, те, що побачив, – наполовину запам’ятав, а те, що зробив сам, – запам’ятається назавжди. Квітку, яку посадили, за якою доглядали, яку оберігали, ці дітки запам’ятають на все життя…Шукати в на сайті