Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 12 травня 2017 р.

Підведення підсумків семінар-наради лідерів

11-12 травня 2017 року на базі Добропільського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проходив семінар-нарада лідерів молодіжних, шкільних організацій Добропільського району у якому прийняли участь лідери з 7 шкіл району та 2 шкіл Октябрської сільської ради (ОТГ).
Спочатку з молоддю працювала Паращук Ліля, практичний психолог РМК відділу освіти райдержадміністрації з програмою «Формування усвідомленої та активної життєвої позиції у підлітків. Правила трьох «П»», розпочавши свою роботу з вправи «Коло МИРУ». Мета програми була спрямована на розвиток лідерських якостей, роботі в групах та визначення власних рис характеру, що допоможуть займати лідерську позицію.

З метою ознайомлення з роботою районної державної адміністрації та районної ради відбулася зустріч лідерів з керівництвом. Голова районної ради Тамара Бєлянкіна, керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма та Тещинська Ольга, начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації розповіли шкільним активістам про специфіку державної служби та місцевого самоврядування.

Відвідали Добропільське відділення поліції НПУ ГУНП в Донецькій обл. Покровського відділу поліції. Дітям розповіли про роботу представників поліції та показали музей. Акцентували увагу дітей на небезпечність гри «СИНІЙ КИТ» та правила поведінки під час знаходження вибухонебезпечного предмету.Директор Добропільського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Микола Іванов провів екскурсію по центру та провів майстер-клас з черенкування саженців.


Наступного дня представники районного центру СССДМ провели лекцію «Небезпечна соціальна гра «СИНІЙ КИТ»». Молодь переглянула відеоролики та отримала інформаційні буклети.


На згадку про семінар лідери разом зі своїми наставниками прийняли участь у майстер-класі з виготовлення підставки під чашку з фоаміну.По закінченню семінару до учасників завітали голова райдержадміністрації Кірносов Дмитро, перший заступник голови райдержадміністрації Стебель Олексій, заступник голови райдержадміністрації Перекотій Наталя, голова районної ради Тамара Бєлянкіна, заступник голови районної ради Стрепоченко Ірина та голова районної громадської організації «Добре поле» Марченко Любов. Керівництво звернулось до молоді зі словами подяки за активну участь, побажали успіхів та наснаги. Зазначили важливість активної участі молоді в громадському житті в селах Добропільського району.
Висловлюємо щиру подяку генеральному директору ПрАТ «Глини Донбасу» Ігорю Васильовичу Ткачу, голові районної громадської організації «Добре поле» Марченко Любові Олександрівні за надану матеріальну допомогу для проведення заходу та всім іншим, хто брав участь в організації та проведенні.
Діти отримали фото на згадку та подарунки. З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

Шукати в на сайті